Gaboras Mobil Uygulama

GABORAS Güvenli Gayrimenkul Piyasası, gayrimenkul yatırımlarında güvenlik ve stabilitenin ön plana çıktığı bir platformdur.

GABORAS, yatırımcıların gayrimenkul yatırımlarını yaparken tapu hakkı olduğunu doğrulamalarına yardımcı olur ve ayrıca yatırımcıların gayrimenkul yatırımlarını yaparken güvenliğini sağlar. GABORAS, yatırımcıların gayrimenkul yatırımlarını yaparken piyasa koşullarını ve ekonomik durumu takip etmelerine yardımcı olur ve bu sayede yatırımcılar gayrimenkul yatırımlarını güvenli bir şekilde yapabilirler.

Portföy Galeri


Aytaç Özdalgıç
Kurumsal kuruluşlarda çeşitli projelerde çalışmış ve uzun süredir bu alanda çalışan bir profesyoneldir. Bu deneyim sayesinde, grafik tasarım işlerinde yaratıcı fikirler üretebilme, tasarım programlarını iyi derecede kullanabilme ve çeşitli yaratıcı projelerde başarılı çalışmalar yapabilme becerilerine sahiptir. Ayrıca, tasarım projelerinin yönetiminde ve koordinasyonunda da deneyimli olup, müşterilerin beklentilerini karşılamak için çalışmalarını sürekli olarak yenilemeyi hedefler.
Portföyümü incele