Forie Mobil Uygulama

Forie, birçok farklı sektörde ürünlerin ve hizmetlerin satın alınmasına aracılık eder, dünya çapında milyarlarca ürün ve hizmet sunan Türk tedarikçilerin yanı sıra pek çok farklı ülkeden tedarikçilere ev sahipliği yapar.

Forie.com, TurkishExporter tarafından işletilen bir ticaret platformudur. Forie.com, Türk ihracatçılar ile dünya çapındaki alıcılar arasında köprü görevi görür ve alıcıların Türk tedarikçilerle ürün ve hizmet satın almasına yardımcı olur. Platform, birçok farklı sektörde ürünlerin ve hizmetlerin satın alınmasına olanak tanır, dünya çapında milyarlarca ürün ve hizmet sunan Türk tedarikçilerin yanı sıra pek çok farklı ülkeden tedarikçilere ev sahipliği yapar.

Portföy Galeri


Aytaç Özdalgıç
Kurumsal kuruluşlarda çeşitli projelerde çalışmış ve uzun süredir bu alanda çalışan bir profesyoneldir. Bu deneyim sayesinde, grafik tasarım işlerinde yaratıcı fikirler üretebilme, tasarım programlarını iyi derecede kullanabilme ve çeşitli yaratıcı projelerde başarılı çalışmalar yapabilme becerilerine sahiptir. Ayrıca, tasarım projelerinin yönetiminde ve koordinasyonunda da deneyimli olup, müşterilerin beklentilerini karşılamak için çalışmalarını sürekli olarak yenilemeyi hedefler.
Portföyümü incele