Forie Mobil Uygulama

Forie, birçok farklı sektörde ürünlerin ve hizmetlerin satın alınmasına aracılık eder, dünya çapında milyarlarca ürün ve hizmet sunan Türk tedarikçilerin yanı sıra pek çok farklı ülkeden tedarikçilere ev sahipliği yapar.

Forie.com, TurkishExporter tarafından işletilen bir ticaret platformudur. Forie.com, Türk ihracatçılar ile dünya çapındaki alıcılar arasında köprü görevi görür ve alıcıların Türk tedarikçilerle ürün ve hizmet satın almasına yardımcı olur. Platform, birçok farklı sektörde ürünlerin ve hizmetlerin satın alınmasına olanak tanır, dünya çapında milyarlarca ürün ve hizmet sunan Türk tedarikçilerin yanı sıra pek çok farklı ülkeden tedarikçilere ev sahipliği yapar.

Portföy Galeri


Aytaç Özdalgıç
Tasarım sektöründe uzun yıllar süren deneyime sahip bir profesyonel olarak, çeşitli kurumsal kuruluşlarda başarılı projelere imza atmıştır. Grafik ve web tasarım konusunda yaratıcı ve etkileyici fikirler üretme kabiliyetine sahiptir ve tasarım programlarını ustaca kullanabilmektedir. Tasarım projelerinin etkin yönetimi ve başarılı koordinasyonu konusunda da geniş bir deneyime sahiptir.
Portföyümü incele